S.S.S.

S.S.S.

 • Tekdev Platformu ne işe yarar?
  Tekdev platformunun 3 ana özelliği mevcuttur. 
  1. E-ticaret, pazaryerleri  ve teknoloji ile ilgili günümüzde ihtiyaç duyulan konuların eğitimlerine katılabilirsiniz. (Online, Ücretsiz ve Sürekli)
  2. İş arayışınız varsa eğitimlerimize katıldıktan sonra, sizi başarı durumunuza göre E-ticaret yöneticisi arayan firmalarla tanıştırarak iş bulmanızı sağlayabiliriz. Eğitim sonunda yapacağımız uygulama sınavı ile başarı sertifikası düzenleyebiliriz. Bu sertifika ile ister Tekdev platformu içerisinde ki iş veren ve personel arayan firmalara ulaşabilir, ister diğer kariyer platformlarında kendiniz farklı bir iş bulabilirsiniz.  (Online, Ücretsiz ve Sürekli)
  3. Bir işletmeyseniz ve Eticaret yöneticisi vb. (Personel) arıyorsanız, aradığınız kriterlere uygun personeli platformumuzda bulabilirsiniz. (Online, Ücretsiz ve Sürekli)

 • Kaç tür eğitim var?
  Tekdev platformunda 4 tür eğitim mevcuttur. 
  1. Online eğitimler; Bu eğitimlere katılmak için eğitim üyeliği yapmalısınız. Tamamen ücretsizdir. Üyelik yaptıktan sonra online eğitimler sekmesinden dilediğiniz eğitime başvurabilirsiniz. Eğitmen onayı sonrasında sms ve mail ile eğitime giriş yapabileceğiniz zoom linki tarafınıza ulaşacaktır. Eğitimlerde eğitmenle birebir etkileşim ve soru - cevap uygulamaları da mevcuttur.
  2. Youtube eğitimleri; Bu eğitimler, online olarak verdiğimiz eğitimlerin bazılarının kayıt edilmiş ve bölümlere ayrılmış şekliyle youtube kanalımıza yüklenmiş halidir. Üyelik gerekmeden dilediğinizde izleyebilirsiniz.
  3. Webinarlar; Sektörün öncülerini davet ederek bilgi birikimlerini paylaşmalarını istediğimiz sohbet tadında Youtube kanalımızdan canlı yayın ile  yapmış olduğumuz webinarlarımıza ister canlı olarak katılabilir, ister sonradan Webinarlar kısmından üyelik gerekmeden dilediğinizde izleyebilirsiniz.
  4. Offline eğitimler; Pandemi öncesinde her ay bir il de olmak üzere sektörün öncülerini de getirerek düzenlediğimiz konferanslardır. Pandemi sonrasında tekrar başlayacaktır. Katılım için eğitim üyeliği gerektirmektedir.

 • İş Arıyorum, Nasıl İş bulabilirim? 
  Tekdev platformu üzerinden, Kariyer Menüsüne gelerek İş Arıyorum kısımını tıklamalısınız, sonrasında eğer daha önce bu alandan üyelik yapmadıysanız bir üyelik oluşturmalısınız. Ardından gönüllü insan kaynakları uzmanımız sizinle bir online görüşme yapacak ve sizi tanıyacak, Hedefleriniz ve kariyer planlamanız uygun ise talebiniz doğrultusunda sizi, personel arayan firmalarla tanıştırabilmemiz için Tekdev platformunda ki katılmanız gereken tamamen ücretsiz eğitimlere kayıt olmanızı isteyecek. Bir eğitim üyeliği oluşturarak bu eğitimlere online olarak katılmak ve tamamen devam sağlamak durumundasınız. Yaklaşık 2 hafta sürecek bu eğitimlerde, belirli günlerin eğitim sonlarında eğitmenlerimiz size bire bir uygulamalar yaptıracak. Bu eğitimleri tamamlamanız ve uygulamalarda başarılı olmanız durumunda artık E-ticaret Yöneticisi olabileceksiniz ve Vakfımız size özel bunu ispatlayan bir sertifika verecek. Sonrasında Tekdev kariyer üyeliğinize girerek Tekdev platformundan iş başvuru ilanı yayınlayabilecek, varsa cv'nizi yükleyebilecek, personel arayan firmaların ilanlarını görebilecek ve kısa zamanda aradığınız işi bulabileceksiniz. Üstelik Türkiye'nin neresinde olursanız olun! Onlarca il ve yüzlerce ilçede ki İş veren üyemiz, en az sizin iş arayışınız kadar e-ticaret yöneticilerini arıyor. Biz de Tekdev olarak sizleri ortak paydada buluşturmak için gönüllü olarak gayret gösteriyoruz.

 • E-ticaret yöneticisi (Personel) arıyorum, Nasıl bulabilirim?
  Tekdev platformu üzerinden, Kariyer Menüsüne gelerek Personel Arıyorum kısmını tıklamalısınız, sonrasında eğer daha önce bu alandan üyelik yapmadıysanız bir üyelik oluşturmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Personel Talebi alanından kriterlerinizi ve gerekli bilgileri girerek personel talebinizi oluşturabilirsiniz. Ardından gönüllü insan kaynakları uzmanımız aradığınız kriterlere uygun iş arayışı olan gerekli yeterlilikte olan iş arayan bireyleri sistemden görebilmeniz için size yetki verecek veya ilgili iş arayanların size ulaşmasını sağlayacaktır.

 • Eğitimlere katılarak sertifika alabilir miyim?
  Evet, sertifika programlarımız mevcuttur. Fakat sertifika alabilmeniz için belirlenen eğitim serilerine katılmalısınız. Yani sadece bir günlük bir eğitime katılarak sertifika alabilmeniz mümkün değildir. Sertifika programları eğitimlerine katılım devamlılığınız ve eğitim sonunda yapılacak uygulama sınavında başarılı olmanız neticesinde ilgili sertifikanız kariyer hesabınıza eğitmenlerimiz tarafından yüklenecektir.