Personel Adayları Talimatları

Personel Adayları Talimatları

Merhabalar; ben Tekdev Eğitim Koordinatörü Ayhan Çınar

Lütfen bu yazıyı dikkatle okuyunuz, yapmanız gereken işlemleri eğitim başlamadan önce yapınız.

Hepiniz personel eğitimine hoşgeldiniz.

Eğitimde Uygulamalı Entegra Personel Eğitimi almış olacaksınız.

2 haftalık bir süreçtir, Salı - C.tesi arası eğitim olacak Pazar- P.tesi eğitim yok. Toplam 10 gün eğitime katılmanız gerekiyor.

KATILIM ZORUNLUDUR.

Buradaki linkten Entegranın clientini kuralım arkadaşlar. Antivirüs, windows güvenliği vs virüs diye görebilir, değildir. İzin verip devam edip kurunuz. Program kuracak kadar bilginiz olmasını bekliyoruz.


(windows 10 64 bit olmalı pcniz, win11 de olabilir. win7,8, xp gibi sürümlerde client çalışmayabilir, programı çalıştıracak bir pc ile eğitime devam edebilirsiniz aksi halde uygulamadan geçemeyeceksiniz.)


Giriş bilgileri herkesin aynıdır şifre ve maili kopyalarken boşluk olmamasına dikkat ediniz.
https://kurulum.entegrabilisim.com/entegraClient/update/beta/entegraClient_update_x64.exe​​​​​​​
mail: personel@tekdev.org
şifre: tekdev0506

Giriş ekranında "Cloud" ve Cloud" seçenekleri ile giriş yapacağız.
"Entegra ve Client versiyonu farklı" vs ekranına evet deyip devam edebilirsiniz ana entegranın sürüm bilgisini veren uyarı ekranıdır hata değildir.Programı güncelleyin sol mavi güncelle butonu


DİKKAT ETMENİZ GEREKEN BİRKAÇ DURUM VAR.
Bu entegraya canlı eticaret sitesi bağlı, yani ürün giriş denemeleri yapabilirsiniz fakat sadece stok 1 olsun, fiyat da pahalı ürün denemeyin telefon tv tablet konsol giyim vs gibi ürünler olmasın. ürün adına TEST SATIN ALMAYIN gibi notlar yazabilirsiniz.
Hatalı satışlar gerçekleşmemesi lazım.
1 ürün girişi yapıp deneme yaptığınızda işleminiz bitince ürünü pasife alıp kapatın, ürünün PASİF ve SATIŞA KAPALI OLDUĞUNDAN emin olun.
!!!!!!!!!!!!!ÜRÜNLERİ E-ticaret sitesi hariç HİÇBİR YERE N11, TRENDYOL VS BAĞLAMAYINIZ!!!!!!!
Entegra'nın neredeyse her ekranında her sekmesinde youtube videoları var bazıları kaldırıldı yeni tüm videolar Entegra akademi youtube kanalında var: https://www.youtube.com/channel/UCzpk9bFEY3snYSH5TsohuMw/videos
Eğitim portalı : https://entegrasyon.com.tr
Benim görev vermemden ziyade sizlerin aktif olarak öğrenmeye çalışması, sorunları çözmesi, kendini geliştirmesi ve eğitimlere katılıp başarıyla sınavı geçmesini beklemekteyiz.
Herkes için hayırlısı olsun :)